Konkursy

Konkursy szkolne

SZKOLNY INTERDYSCYPLINARNY KONKURS „LAPBOOK PRZYRODNICZY”(.doc)
SZKOLNY KONKURS CHEMICZNY „ATOM I CZĄSTECZKA” (.doc)


Punktowane konkursy MKO

https://www.kuratorium.waw.pl/pl/rodzice-i-uczniowie/konkursy-i-olimpiady/konkursy/konkursy-tematyczne-i


KONKURS– 112– TEN NUMER RATUJE ŻYCIE

Zachęcamy do udziału w konkursie organizowanym przez miasto stołeczne Warszawa – Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawy. Jego celem jest rozwijanie aktywności twórczej dzieci połączone z propagowaniem wiedzy na temat Europejskiego Numeru Alarmowego 112 oraz kształtowaniem prawidłowych postaw i właściwych zachowań w podejmowaniu decyzji podczas niesienia pomocy. Szczegóły w regulaminie.


Konkursu o Zdrowiu „Higieja

Informacje o konkursie


OPOWIEM WAM HISTORIĘ- KONKURS LITERACKI

Miło nam poinformować, że ruszyła IV edycja konkursu literackiego- "Opowiem Wam Historię". Jego organizatorem jest Ośrodek Kultury "Arsus" w Dzielnicy Ursus m. st. Warszawy, a partnerem wydarzenia zostało Centrum Kultury i Aktywności w Dzielnicy Targówek.
Jeśli jesteś mieszkańcem Warszawy lub okolic, lubisz i potrafisz pisać wiersze lub opowiadania, interesuje Cię historia, dzień dzisiejszy, mieszkańcy dzielnic Warszawy, to ten konkurs jest dla Ciebie! Regulamin konkursu znajduje się w załączniku. Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nauczycielami języka polskiego.


REGULAMIN KONKURSU CZYTELNICZEGO
„Zamiast pączka, lepsza książka!”

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs na plakat reklamujący kiermasz książek. Inicjatorem, pomysłodawcą, organizatorem i fundatorem nagród w Konkursie jest Books spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., ul. Tuliszkowska 14d, Żychlin, 52-571 Stare Miasto.
Konkursowa praca:
• musi być wykonana na temat organizowanego przez bibliotekę kiermaszu książek z Księgarnią Tuliszków, a jej motywem musi być reklama wydarzenia i promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży,
• musi zostać wykonana dowolną techniką, w formacie nie mniejszym niż A4 i nie większym niż A2,
• nie mogła być nagradzana w innym konkursie,
• nie może zawierać żadnych znaków towarowych ani innych logotypów,
• nie może zawierać wizerunków, danych osobowych ani utworów lub ich elementów, które stanowią przedmiot praw osób trzecich,
• plakat może być wykonany indywidualnie lub zespołowo.
Plakat należy dostarczyć do biblioteki szkolnej do dnia 20 października. Spośród zgłoszonych prac zostanie wyłoniona najlepsza, która będzie reprezentowała naszą szkołę na etapie ogólnopolskim. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody a szkoła ma możliwość otrzymania bonu na zakup nowych książek do biblioteki szkolnej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!
Nauczyciele bibliotekarze


Uwaga!


Konkursy papieski


SZKOLNY KONKURS MISTRZ MOWY POLSKIEJ

Zachęcamy do wzięcia udziału w szkolnym konkursie Mistrz Mowy Polskiej organizowanym z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie. (.doc)


XXI Dni Papieskie „Nie lękajcie się”

Regulamin konkuru (.doc)


MULTITEST

20 października 2021r. odbędzie się kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu z języka angielskiego Multitest. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV – VIII szkoły podstawowej. Materiał zawarty w testach uwzględnia wymagania określone w programach nauczania zatwierdzonych przez MEN. Test konkursowy składa się z 26 pytań wielokrotnego wyboru. Do każdego pytania podane są 4 warianty odpowiedzi.

Zgłoszenia do konkursu przyjmują wszyscy nauczyciele języka angielskiego do 30 września 2021r. Udzielają oni również szczegółowych informacji na temat konkursu.

Na tych stronach uczniowie znajdą zakres tematyczny obowiązujący na konkursie oraz testy archiwalne z ubiegłych lat:
https://www.ces.edu.pl/multitest-jezyk-angielski/zakres-tematyczny
https://www.ces.edu.pl/multitest-jezyk-angielski/archiwum

W przypadku wprowadzenia nauki zdalnej konkurs zostanie przeprowadzony w formie online.
Serdecznie zachęcam do udziału.

Joanna Mikitiuk