Konsultacje

Konsultacje - 30 min

Lp.Nazwisko i imięTermin
1Adamusińska Agnieszkapiątek, godz. 7.30
2Bobińska Marlenaczwartek, godz. 7.20
3Chomiuk Żanetaśroda, godz. 7.30
4Feliga Sylwiapiątek, godz. 7.30
5Gajcy Katarzynaponiedziałek, godz. 7.30
6Gierlich-Kowalczyk Edytaczwartek, godz. 7.30
7Gołofit Ewawtorek, godz. 7.30, sala 301
8Gonciarz Agnieszkaponiedziałek, godz. 14.30
9Hanc Małgorzataśroda, godz. 7.15, sala 211
10Jaroszewska Annaczwartek, godz. 7.30
11Karczewska Annawtorek, godz. 15.00
12Kępista Mirosławaponiedziałek, godz. 7.30
13Koch Jolantaponiedziedziałek, godz. 16.30
14Koperska Małgorzataponiedziałek, godz. 14.30
15Korkuz Paulinaczwartek, godz. 7.30
16Kowalska Wioletawtorek, godz. 7.15
17Kropiewnicka Dominikaśroda, godz. 7.30
18Kowalczyk Małgorzatawtorek, godz. 7.30
19Łagoszyn Agnieszkapiątek, godz. 16.00
20Łucjan Jolantaśroda, godz. 14.30
21Małek Michałczwartek, godz. 7.30
22Marcinowska –Struczewska Monikapiątek, godz. 7.30, sala 301
23Mazińska Joannaponiedziałek, godz. 7.30
24Mikitiuk Joannaśroda, godz. 14.30
25Ogonowska Joannaśroda, godz. 7.15
26Parol - Przybysz Annaponiedziałek, godz. 16.05, sala 24
27Parzonko – Glinka Agataponiedziałek, godz. 7.30
28Pater Małgorzatapiątek, godz. 7.30
29Pędzierska Beataponiedziałek, godz. 16.00, sala 211
30Rakowski Tomaszwtorek, godz. 7.30
31Rogowicz Wojciechczwartek, godz. 7.30
32Rospond - Wasilewska Małgorzataczwartek, godz. 7.15
33Rowińska Katarzynaśroda, godz. 7.20
34Rycak Dorotawtorek, godz. 7.15, sala 211
35Sadolewska Ewelinawtorek, godz. 7.15
36Siedlecka Ninaczwartek, godz. 7.15, sala 304
37Stefańska Bogumiłaponiedziałek, godz. 7.15
38Strzygocka Dagmaraczwartek, godz. 7.00
39Sztyrak Renatawtorek, godz. 15.00
40Szyszkiewicz Magdalenawtorek, godz. 7.20
41Szyszkowska Iwonaponiedziałek, godz. 14.30, sala 209
42Taciak Ludmiłaśroda, godz. 7.30
43Teterevova Beataśroda, godz. 15.15
44Trykowska - Czarnecka Annaponiedziałek, godz. 7.30
45Tymoniuk Mirosławapiątek, godz. 16.00
46Wajda Magdalenawtorek, godz. 13.00
47Wilińska Katarzynaśroda, godz. 7.15, sala 203
48Witkowska Annawtorek, godz. 7.20
49Rożej-Marszał Monikawtorek, godz. 7.00
50Barankiewicz Joannawtorek, godz. 17.00
51Cebula Teresaczwartek, godz. 17.00
52Dembińska Andżelikawtorek, godz. 16.00
53Gumulska-Ozga Annaponiedziałek, godz. 16.30
54Kordowska Monikaśroda, godz. 16.30
55Kusio Magdalenaśroda, godz. 17.00