Nauczyciele

DYREKTOR SZKOŁY – ANNA PERCZYŃSKA

WICEDYREKTOR SZKOŁY – MARLENA BOBIŃSKA

WICEDYREKTOR SZKOŁY – MIROSŁAWA TYMONIUK

Język polski

Agnieszka Gonciarz
Monika Marcinowska-Struczewska
Dagmara Strzygocka
Iwona Szyszkowska
Katarzyna Wilińska
Daria Baczyńska

Historia

Edyta Gierlich-Kowalczyk
Bogumiła Stefańska

Wiedza o społeczeństwie

Agata Morawik

Język angielski

Paulina Korkuz
Joanna Mikitiuk
Małgorzata Niemirska
Anna Trykowska– Czarnecka

Język niemiecki

Joanna Barankiewicz

Matematyka

Agnieszka Adamusińska
Sylwia Feliga
Nina Siedlecka

Fizyka

Renata Sztyrak

Chemia

Monika Chacińska

Biologia

Marlena Bobińska
Jolanta Łucjan

Przyroda

Monika Chacińska

Geografia

Ewa Gołofit

Plastyka

Urszula Odwaga- Pawłowska

Muzyka

Maciej Madaliński

Technika

Wojciech Rogowicz

Informatyka

Jolanta Łucjan
Wojciech Rogowicz

Wychowanie fizyczne

Żaneta Chomiuk
Jolanta Koch
Małgorzata Koperska
Tomasz Rakowski
Ludmiła Taciak

Religia

Michał Małek
Magdalena Szyszkiewicz

Etyka

Katarzyna Wilińska

Pedagog

Anna Karczewska
Anna Perczyńska
Mirosława Tymoniuk

Pedagog współorganizujący kształcenie specjalne

Katarzyna Gajcy
Mirosława Kępista
Małgorzata Kowalczyk
Dominika Kropiewnicka
Anna Czeczotko
Dorota Paszkowska
Justyna Mikiel

Psycholog

Dorota Floriańczyk

Terapia pedagogiczna

Małgorzata Hanc
Małgorzata Rospond– Wasilewska
Aleksandra Golus
Beata Teterevova

Logopedia

Anna Parol– Przybysz

Zajęcia rewalidacyjno – wychowawcze

Monika Borczuch

Biblioteka

Anna Jaroszewska
Joanna Mazińska

Świetlica

Monika Rożej– Marszał
Teresa Cebula
Angelika Dembińska
Anna Gumulska – Ozga
Katarzyna Zacharewicz
Urszula Odwaga- Pawłowska
Magdalena Lipińska
Karolina Moczydłowska

Oddział przedszkolny

Edyta Chwedoruk - Włostowska
Marta Miękus – Wójcik

Edukacja wczesnoszkolna

Małgorzata Hanc
Wioleta Kowalska
Magdalena Kusio
Joanna Ogonowska
Justyna Olszówka
Beata Pędzierska
Małgorzata Rospond – Wasilewska
Katarzyna Rowińska
Dorota Rycak
Ewelina Sadolewska
Anna Witkowska
Aleksandra Golus
Katarzyna Szumska