WAKACJE Z KSIĄŻKĄ

Wakacje zaczynają się już niedługo!
Zajrzyj do biblioteki szkolnej!
Zabierz książkę na wakacje!
Zacznij czytać i cieszyć się książką!

Piknik sportowy

Od skutera do Harleya

Wszechnica Targówek

TRENING PAMIĘCI I KONCENTRACJI UWAGI

Zapraszamy rodziców z dziećmi na warsztaty z technik pamięciowych i koncentracji uwagi metodą Szkoły Pamięci SPW. Dzięki zajęciom uczestnicy mogą poprawić umiejętność zapamiętywania nawet o 70 %. Warsztaty odbędą się w środę 11 kwietnia 2018r. o godz. 17:30. Poprowadzi je Patryk Roszkowski. Zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach.

Turniej tenisa stołowego

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych uczniów klas III- VII szkoły podstawowej oraz oddziałów gimnazjalnych do udziału w VIII Turnieju Tenisa Stołowego „Targówek 2018” organizowanym przez Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, Spółdzielnię Mieszkaniową „Bródno”, Robotniczą Spółdzielnię Mieszkaniową „Praga” oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Targówek. Zgłoszenia przyjmują nauczyciele wychowania fizycznego do 10 kwietnia 2018r. Regulamin turnieju oraz karta zgłoszenia uczestnika znajdują się w załączniku.

Lato w miescie 2018

„OJCZYZNY”

Informacja prasowa

NASZA SZKOŁA W PROJEKCIE UNIJNYM
Nasza szkoła jest uczestnikiem europejskiego projektu:
Bliżej rynku pracy -

- Zintegrowany System Doradztwa Edukacyjno - Zawodowego ZIT WOF
Regulamin uczestnictwa oraz formularze rekrutacyjne dla uczniów oddziałów gimnazjalnych dostępne są w sekretariacie szkoły. Rekrutacja trwa do 30 października 2017r.

WYCIECZKA DO NIEMIEC I DANII

Zapraszamy serdecznie uczniów klas 7 oraz oddziałów gimnazjalnych w niezapomnianą podróż do Niemiec i Danii. W tym roku szkolnym odwiedzimy Berlin oraz Lubekę, a także dwa parki rozrywki Hansa-Park i Legoland. W naszą podróż po wiedzę i dobrą zabawę udamy się w dniach 14 - 18. 05. 2018 r.

Dokładny plan wyjazdu, regulamin oraz zgoda rodziców/prawnych opiekunów na udział w wycieczce dostępne są w załączniku. Chętni uczniowie proszeni są o zgłaszanie się z wypełnioną zgodą i wpłatę zaliczki do nauczycieli języka niemieckiego. Wszystkie informacje dostępne są również na stronie www.provence.pl.
Koordynatorem wyjazdu jest p. Edyta Spica.

ZAPRASZAMY!

Warsztaty językowe Londyn + miasta Anglii (6 dni)

Zapraszamy uczniów klas siódmych i oddziałów gimnazjalnych na warsztaty językowe w Londynie organizowane przez firmę ATAS w terminie 4 – 9 czerwca 2018 r. Tegoroczny program warsztatów obejmuje nie tylko Londyn, ale także ciekawe miejsca południowej Anglii - Brighton oraz Cambridge. Dokładny plan warsztatów oraz warunki uczestnictwa znajdują się w załączniku.
Chętnych uczniów prosimy o zgłaszanie się do swoich nauczycieli języka angielskiego.
Koordynatorem wyjazdu jest p. Anna Trykowska-Czarnecka.
Uczniowie proszeni są o przyniesienie wypełnionego i podpisanego przez rodziców/opiekunów oświadczenia ( w załączniku).

I Warszawski Tydzień Edukacyjny

List Burnistrza Targówka

List w formacie pdf

Test Coopera na Targówku

Gorąco zachęcamy wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców i opiekunów do wzięcia udziału w akcji „Wybiegaj sprzęt sportowy dla swojej szkoły” na TEŚCIE COOPERA DLA WSZYSTKICH w dniu 30 września 2017r. w godz. 10.00 – 15.00 na stadionie OSiR Targówek. Test polega na 12 – minutowym nieprzerwanym biegu. Można sprawdzić swoją kondycję fizyczną, aktywnie i przyjemnie spędzić czas i wygrać dla dzieciaków pieniądze na zakup sprzętu sportowego. ZACHĘCAMY WSZYSTKICH PRZYJACIÓŁ NASZEJ SZKOŁY DO UDZIAŁU W AKCJI!
Szczegółowe informacje znajdują się w załączniku.

INTEGRACYJNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "MUSZELKA"

Zaprasza dzieci z klas I - III do rozpoczęcia treningów pływackich w naszym klubie. Szkolenie sportowe prowadzone jest przez wykwalifikowaną kadrę trenerska, a program dostosowany jest do wieku i poziomu zaawansowania uczestników. Umiejętność pływania nie jest wymagana. Sprawdzaian predyspozycji odbędzie się dnia 7.10.17 o godz. 17.00 na pływalni przy ul. Balkonowej 2.
Telefon kontaktowy 519 482 915

Pomoc materialna dla uczniów
STYPENDIUM SZKOLNE

Przyznawane jest uczniom pochodzącym z rodzin, w których miesięczna wysokość dochodu na osobę nie przekracza kwoty 514 zł, (Dz.U. z 2015r. poz.1058).
Zainteresowani rodzice/opiekunowie prawni dziecka składają wniosek o przyznanie stypendium do pedagoga szkolnego (p. 128, 218) do 14 września 2017r. wraz z dokumentami potwierdzającymi wysokość dochodów w miesiącu poprzedzającym złożenie wniosku (sierpień 2017 r.).
Wnioski ze szczegółową informacją są do pobrania w sekretariacie szkoły, u pedagogów
oraz na stronie:
www.edukacja.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/pomoc-socjalna-dla-uczniow/6243-wnioski-o-przyznanie-stypendium-szkolnego-i

Konsultacje ws. zmiany statutu Targówka