Ogłoszenia Rada Rodziców

Konkurs EMPIK

Drodzy Rodzice i Uczniowie SP 378!
Moja szkolna biblioteka bierze udział w konkursie empiku
Pomóżcie naszej szkole wygrać 1000 książek do biblioteki szkolnej!
Jak to zrobić?
1.Pobierz na telefon BEZPŁATNĄ mobilną aplikację Empik-u, załóż konto i zaloguj się
(www.empik.com/biblioteki)
2.Zagłosuj na szkołę powyżej 120 osób:
Szkoła Podstawowa nr 378 im. J. I. Paderewskiego w Warszawie
Każdego dnia możesz oddać jeden głos.
Poproś rodzinę, znajomych o wzięcie udziału w głosowaniu.
Głosowanie trwa od 2 XI do 2 XII 2020
Dziękuję w imieniu Rady Rodziców!
Przewodnicząca RR SP 378

„Ryza papieru od każdego ucznia”

W roku szkolnym 2020/2021 podobnie jak w latach ubiegłych Rada Rodziców prowadzi akcję:
„Ryza papieru od każdego ucznia”, którą należy podpisać numerem klasy i pozostawić w sekretariacie szkoły (może to zrobić sam uczeń).
Jest to oczywiście dobrowolna akcja i za wszystkie przyniesione bezpośrednio do sekretariatu szkoły ryzy Dyrekcja Szkoły, Grono Pedagogiczne i Rada Rodziców bardzo Państwu i Uczniom dziękują.
Rada Rodziców zakupi w najbliższych dniach 100 ryz papieru dla szkoły w związku z ogromnymi potrzebami edukacyjnymi zgłaszanymi przez niemal wszystkich Nauczycieli - tym niemniej liczymy także na wsparcie bezpośrednie ze strony Rodziców uczniów.
Dla trzech klas, które do 31.10.2020 r. złożą największą liczbę ryz papieru w sekretariacie szkoły - Rada Rodziców ufunduje nagrody.

Pozdrawiam serdecznie,
Przewodnicząca RR SP 378

Akademia rodziców i rad rodziców WCIES

Propozycja zajęć

„Zazieleniamy szkolne parapety”

Za nami Dzień Edukacji Narodowej i ok. 70 kwiatków doniczkowych przez uczniów na parapety szkolnych sal lekcyjnych.

Szczególne PODZIĘKOWANIA należą się następującym trzem klasom:
6 E – podarowała najwięcej w szkole ok. 15 kwiatków;
7 A (ok. 10 kwiatków) i 1 D (7 kwiatków)

Rada Rodziców dokupiła do nich białe ceramiczne doniczki oraz błękitne konewki do każdej sali. Od 21 października 2019 r. każda sala lekcyjna w naszej szkole posiada już choć kilka kwiatków, ale nie spoczywamy na laurach :)

Nadal każdy może w dowolnej chwili przynieść kwiat i zostawić w pomieszczeniu obok portierni (z karteczką od której jest klasy, czy imieniem i nazwiskiem darczyńcy).

W związku z powyższym Rada Rodziców upoważnia:

Panią Martę Duńską – Sekretarza Rady Rodziców
do:
1. przyjmowania zapytań przez email: martadunska@gmail.com o informacje na temat hodowli, wniosków o potrzebie objęcia szczególną opieką rośliny wymagającej reanimacji, rehabilitacji, przesadzenia, nawożenia bądź innych zabiegów pielęgnacyjnych;
2. udzielania informacji na temat pielęgnacji rośliny Zgłaszającemu;
3. wyniesienia z budynku szkoły i opieki poza szkołą rośliny, jeżeli roślina tego wymaga.

Zaproszenie

Pani Magdalena Dąbrowska Przewodnicząca Rady Rodziców SP 378 serdecznie zaprasza Członków RR tj. Przedstawicieli Oddziałów na drugie posiedzenie RR w roku szkolnym 2019/2020 w dniu 30 października w godz. 18.00-20.00 do SP nr 378, które poświęcimy przyjęciu planu wydatków RR na rok szkolny 2019/2020. Gdyby Ktoś z Państwa nie mógł być obecny proszę o zapewnienie zastępstwa na posiedzeniu. Pozdrawiam serdecznie,

Zaproszenie

Pani Dyrektor Emilia Walczak serdecznie zaprasza na pierwsze posiedzenie Rady Rodziców, które odbędzie się 18 września 2019 o godz. 1730 w Sali nr 208.

„Daj drugie życie swojej lekturze!”

Szanowni Państwo,
Drodzy Uczniowie,
Drodzy Wychowawcy,
Drodzy Rodzice,

Rada Rodziców we współpracy ze Szkolną Biblioteką zachęca wszystkich uczniów do udziału
w akcji:

„Daj drugie życie swojej lekturze!”

Start akcji: 15 października 2019 r.
Miejsce: Biblioteka szkolna
Za przyniesione używane (w dobrym stanie)/nieużywane lektury:
Niespodzianka ufundowana przez Radę Rodziców.
Zachęcamy tych, którzy już nie korzystają ze swoich lektur z młodszych klas do podarowania ich szkolnej bibliotece, aby mogły z nich skorzystać kolejne pokolenia Szkoły Podstawowej nr 378 im. J.I. Paderewskiego.
Każdy Kto przyniesie lekturę do biblioteki szkolnej złoży swój podpis Darczyńcy na specjalnie przygotowanej karcie pamiątkowej, która pozostanie na wieki w murach tej Szkoły.
Ponadto Każdy Darczyńca będzie mógł wybrać sobie niespodziankę.